U-Power Türkiye Web Dizayn Çalışması
PROJELER
U-Power Türkiye

U-POWER TÜRKİYE ÜRÜN TANITIM SİTESİ WEB DİZAYN ÇALIŞMASI


MÜŞTERİ TALEBİ

Avrupa'nın 1 numaralı iş güvenliği ayakkabı üreticisi olan U-Power'ın Türkiye Distribütörü Berk Gorup için, U-Power Türkiye web sitesi çalışması.

UYGULAMA

U-Power markası temelinde iş yaşamında ayak güvenliği hedefi yanında tasarımları ile günlük yaşamda da kullanılabilecek ayakkabılar sunduğu için konsept görsellerle U-Power'ın bu özelliğinin de ön planda tutulduğu ve ayak sağlığı, güvenliği ve konforunu sağlayan teknolojilerinin bir çok bölümde sunulduğu web tasarım çalışması planlandı.

U-Power kendisine ait veya farklı firmalardan temin ettiği, farklı özellikle sahip özel teknolojilerin de doğru konumlarda sunulacağı bir tasarım hazırlandı.

Site ziyaretçilerinin ürünü görsel olarak beğenmelerinin yanında teknolojik olarak ne gibi koruma, konfor sağlayacağı ve ayak sağlığı nasıl korunduğu detaylı şekilde anlatıldı.

İş güvenliği ayakkabı standartları ve güvenlik kategorileri de site içerisinde sunularak kullanıcı bilinçlendirilmesi da yapıldı.

Responsive HTML uygulamalar sonrasında içerik girişi ile web sitesi yayına başladı.

Yayın sonrasında web sitesi için Sosyal Medya Yönetimi ve SEO desteği verilmeye başlandı.
Sizlere sunabileceğimiz hizmetler hakkında bilgi almak, teklif talebinde bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Ad Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Konu :
Mesaj :
 
Bilgi Talebi
15 Yıldır Web Tasarım ,Yazılım Hizmeti Sunuyoruz