THE İSTANBUL Web Dizayn
PROJELER
THE İSTANBUL

THE İSTANBUL WEB DİZAYN VE WEB YAZILIM ÇALIŞMASI


MÜŞTERİ TALEBİ

Yeditepe Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'nin İstanbul'a değer katan projeler zinciri THE İSTANBUL için tanıtım web sitesi çalışmaları.

Klasik inşaat projesi tanıtımının daha farklı bir yapıda THE İSTANBUL konseptinin felsefesini de içeren, Yeditepe Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'nin kurumsal bilgilerine de yer verecek yapıda olması talep edildi.

UYGULAMA

THE İSTANBUL projelerinin site içerisinde görsel olarak sunumunu sağlayan, bunun yanında da kurumsal kimliği ve THE İSTANBUL felsefesini de göz önünde bulunduran bir tasarım planlaması yapıldı.

Web sitesi anasayfasında, projelerin slayt gösterisi, Yeditepe Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'nin kısa tanıtımı ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar'ın İstanbul ve The İstanbul için dile getirdiği sözlerine yer verildi.

Projeler bölümünde, THE İSTANBUL'un yaşamın başladığı önceki projelerine özetle yer verilirken, inşaat aşamasında olan The İstanbul Merter ve The İstanbul Finans Merkezi projelerine ise  Mimari, Kat Planları, Genel Tanıtım, Mağaza, Lobi gibi projeye özel başlıkları ile yer verildi.

Web sitesi diğer bölümlerinde ise THE İSTANBUL felsefesi ve mimari anlayışı gibi içeriklere yer verildi.

Responsive dizayn ve yazılım çalışmaları tamamlanarak yayına başladı.


Sizlere sunabileceğimiz hizmetler hakkında bilgi almak, teklif talebinde bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Ad Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Konu :
Mesaj :
 
Bilgi Talebi
15 Yıldır Web Tasarım ,Yazılım Hizmeti Sunuyoruz