Şehir Hatları Vapurları Web Tasarım ve Yazılım
PROJELER
Şehir Hatları Vapurları
MÜŞTERİ TALEBİ

Şehir Hatları Vapurları kurumu için ; hem kurum ihtiyaçları hem de müşteri ihtiyaçlarını bir arada barındırabilecek , mümkün olan maksimum görsellikle web tasarım ve web yazılım çalışmaları. 

Sitede kullanılacak olan görsel çalışmaların hazırlanması, site içeriklerinin günlük / haftalık / sezonluk olarak düzenlenmesi, özel günlerde ve etkinliklerde sitede ilgili bölümlerde yapılacak görsel ve içeriksel düzenleme yapılması.

Başlangıçta Türkçe hazırlanacak olan sitenin, yayın sonrasında İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dillerinde de uygulanması çalışması.

UYGULAMA
Kurumun ihtiyaçları ve kullanıcı ihtiyaçları bir arada değerlendirilerek görsel objelerle desteklenen bir yapıda web tasarım çalışmaları hazırlandı. 

Dizayn sonrasında ; zaman zaman ciddi hızın gerektiği duyuruların, haberlerin güncellemesinin kolaylıkla yapılabileceği, kullanıcıların ağırlıklı olarak kullandıkları sefer saatleri ve sefer bilgilerine en kolay ulaşmasını sağlayacak alt yapıda yazılım çalışmaları yapıldı.Sizlere sunabileceğimiz hizmetler hakkında bilgi almak, teklif talebinde bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Ad Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Konu :
Mesaj :
 
Bilgi Talebi
15 Yıldır Web Tasarım ,Yazılım Hizmeti Sunuyoruz