Pınar Aydemir Coaching Services Web Dizayn ve Yazılım
PROJELER
Pınar Aydemir Coaching Services
MÜŞTERİ TALEBİ

Yaşam koçluğu ve yönetici koçluğu yapan Pınar Aydemir'in kurumsal tanıtım sitesi çalışmaları.

Pınar Aydemir'in sunduğu hizmetlerin anlatımının yapıldığı, haberleri ve yazılarının sunumlarının yapılacağı, ayrıca tüm bu içeriklerin web yazılımı çalışmaları ile dinamik bir hale getirilmesi


UYGULAMA

Bireylere ve kurumlara koçluk hizmeti sunan, bireylerin kişisel gelişimlerine katkı sağlayan, kurumların karlılıklarının artırılması, sürekliliğinin sağlanması amacı ile danışmanlık hizmeti sunan Pınar Aydemir'in web sitesi tasarım çalışmaları sade bir tasarım kurgusunda hazırlandı.

Kolay okunabilir ve özet bilgileri içeren, göz yormayan bir içerik yerleşimi hazırlanarak tasarım çalışmaları tamamlandı.

Tasarım ve HTML süreçlerinin tamamlanması sonrasında, müşterimizin sitenin tüm içeriklerini kolay bir şekilde güncellemesine imkan tanıyan Site Yönetim Paneli yazılımı tamamlanarak web sitesi yayına başladı.

Site yayını sonrasında Google Optimizasyon çalışmalarında müşterimize destek vermeye devam etmekteyiz.Sizlere sunabileceğimiz hizmetler hakkında bilgi almak, teklif talebinde bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Ad Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Konu :
Mesaj :
 
Bilgi Talebi
15 Yıldır Web Tasarım ,Yazılım Hizmeti Sunuyoruz