Pimsa Adler Tanıtım Videosu Tanıtım Videosu Çekimi
PROJELER
Pimsa Adler Tanıtım Videosu

FABRİKA TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ VE PRODÜKSİYON ÇALIŞMASIPİMSA ADLER  Fiat, Toyota, Karsan gibi otomotiv firmalarına üretim yapmaktadır.

Müşterimiz; fabrikasının ve üretim süreçlerinin konu edileceği Tanıtım Videosu Çekimi talep etti. Kısa bir sürede hazırlanması gerektiği için aynı gün içerisinde fabrika ve üretim tesisleri gezilere keşif yapıldı.

Bu keşif sırasında gözlemlerimiz, fotoğraf kareleri ve müşteri talepleri yönetmenimiz önderliğinde video ekibimiz ile paylaşıldı.

Pimsa Adleri'in tanıtım filminde,  fabrikanın yüzeysel olarak büyüklüğü ve üretim sürecinin tüm aşamalarının  sunulması gerekiyordu. Süremizin az olması nedeni ile hızlı bir planlama yaparak ertesi gün çekime başlamaya karar verdik.

İki gün boyunda sabah çok erken saatlerde, gün doğmadan başlayan çekimler gün batımına kadar devam etti. Her günün akşamında ise yapılan çalışmanın, ortaya çıkan video'nun ve fotoğrafların analizi yapılarak hem süreç hızlandırıldı, hem de kalan kısımlar organize edildi. 

Birkaç binadan oluşan fabrikadaki; hammaddeden ürün ortaya çıkana kadar tüm üretim süreçlerinin sahne sahne çekimi yapıldı.

Tüm çekimler sonrasında Post-Prodüksiyon çalışmaları çok hızlı bir süreçte tamamlanması gerekiyordu ki, stüdyomuza döndüğümüzde hemen hızlıca montaj çalışmalarına başladık.

Müşterimizin beklentisi olan süreçten çok daha erken bir süreçte videoyu hazırlamak, hazırlanan video'dan hem ekibimizin hem de müşterimizi memnun olması bizler için ayrı bir keyif kaynağı oldu.
Sizlere sunabileceğimiz hizmetler hakkında bilgi almak, teklif talebinde bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Ad Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Konu :
Mesaj :
 
Bilgi Talebi
15 Yıldır Web Tasarım ,Yazılım Hizmeti Sunuyoruz