WEB AJANSI HİZMETLERİMİZ

E-Ticaret Yazılımı ve Uygulamaları


Son 10 yıldır tüm dünyada ve ülkemizde çığ gibi büyüyen internetten alışveriş alışkanlığı sayesinde bugün en küçüğünden en büyüğüne tüm işletmeler online mağazalarını açmak için adeta yarışıyorlar.

Bu yarışta B2C, B2B, B2B2C projelerinin yüzde 75'i yarışı henüz başında, geri kalanların yüzde 50'si finansman yetersizliğinden yarışın ortalarında, yüzde 30'u da belki bir yatırım gelir beklentisi ile kapanıyorlar. Sadece yüzde 5'i başarılı olarak, büyüyerek hayatlarına devam ediyorlar.

2012 yılında 25 Milyar TL gibi bir rakama ulaşan E-ticaret hacmi, 2013 yılında ise 34.6 Milyar TL'yi yakaladı. 2015 yılı için ise 65 Milyar TL gibi bir hacim beklenmekte.

Başarılı bir e-ticaret projesi için finansman, marketing/reklam, marka/ürün üçgeninin önemi büyüktür. Başarılı bir e-ticaret projesinde ise bunlarla beraber web sitenizin altyapısı, e-ticaret sitesi tasarımı, eticaret yazılımı ve yönetimi büyük önem taşımaktadır.

Trios E-Ticaret Uygulama hizmeti, size bir e-ticaret yazılımından çok daha fazlasını sunar. Trios, proje odaklı bakış açısıyla teknik altyapıdan , tasarıma, içerikten, site yönetimine kadar her alanda bilgi birikimini ve tecrübesini sizlerle paylaşır. 

Trios E-Ticaret Uygulamaları kapsamında sunulacak olan e-ticaret yazılımı ile sıradan site ziyaretçileri, kayıtlı üyeleriniz ve potansiyel müşterileriniz haline gelir.


Neden Trios E-Ticaret Yazılımı ?

İhtiyaçlarınızı doğru ve eksiksiz değerlendiren uzman ekip

Uluslararası trendlerin e-ticaret projelerinize başarılı entegrasyonu

Kullanıcı dostu e-ticaret tasarımları ile artan üye sayınız 

Maliyetinizi düşüren, kârınızı artıran e-ticaret çözümleri

Paket yazılımlar yerine proje odaklı profesyonel iş yaklaşımı

Projeye özel tasarım, e-ticaret yazılımı ve uygulama çözümleri


 
Bilgi Talebi
15 Yıldır Web Tasarım ,Yazılım Hizmeti Sunuyoruz